مقالات سایت

انواع جارو ها ونوع استفاده و کارایی هر یک از جارو ها

فروش عمده جارو

جارو ابزاری برای تمیز کردن است که از الیاف معمولاً سفت (اغلب از موادی مانند پلاستیک، مو یا پوسته ذرت ساخته می شود) که به دسته استوانه ای شکل جارو متصل و تقریباً موازی با آن است،

تشکیل شده است. . بنابراین انواع قلم مو با دسته بلند است. معمولاً در ترکیب با گردگیر استفاده می شود. بین «جاروب سخت» و «جارو نرم» و طیفی در بین آن تمایز قائل شد.

جاروهای نرم در برخی فرهنگ‌ها عمدتاً برای جارو کردن دیواره‌های تار عنکبوت و عنکبوت‌ها، مانند «گردگیر پر» استفاده می‌شوند،در حالی که جاروهای سخت برای کارهای خشن‌تر مانند جارو کردن خاک از پیاده‌روها یا کف‌های بتنی، یا حتی صاف کردن و بافت بتن مرطوب استفاده می‌شونداکثر جاروها جایی در این بین هستند،

مناسب برای جارو کردن کف خانه ها و مشاغل، به اندازه ای نرم هستند که انعطاف پذیر باشند و حتی گرد و غبار سبک را جابجا کنند، اما به اندازه کافی سفت هستند تا به یک حرکت جارویی محکم دست پیدا کنند .

فروش عمده جارو. سالنی و نرم

فروش عمده جارو آسفالتی و سخت و زبر

بیشترین جارو های مورد استفاده

چه قصد تمیز کردن، پوشش، رنگ کردن یا درمان سقف خود را با نوعی محلول شیمیایی داشته باشید، ابتدا به یک برس یا جارو برای تمیز کردن خزه‌ها، برگ‌ها و زباله‌های نامناسبی که در طول زمان روی سقف شماو یا روی زمین انباشته شده‌اند، نیاز دارید.

شما برس ها و جارو های مختلفی برای انتخاب دارید. تلسکوپی، بازوی بلند ثابت، دستی، موی سخت/نرم، جریان و غیر جریان از طریق برس و غیره. انتخاب جارو مناسب به نوع سطح سقف و ماهیت کار در دست بستگی دارد. جارو های سقفی تا حد زیادی محبوب ترین و پرطرفدارترین  است. بهتر است برای کثیفی ها و زباله های سبک وزن روی سقف ها. می توانید از آن برای تمیز کردن برگ ها، مخروط های کاج و سوزن هایی که روی پشت بام ها جمع می شوند استفاده کنید.

انواع جارو ها

 • جارو سقفی
 • جارو نرم ( سالنی )
 • جارو سخت (اسفالتی )
 • جارو دستی
 • جارو های استخری
 • جارو کارواش
 • و….

جارو های سقفی : 

از نظر ابعاد در سایز های 30 سانت و 50 سانت و 60 سانت می باشد که هر چه قدر ابعاد ان بزرگ تر باشد مسافت بیشتری را میتواند جارو کند .

جارو های نرم و سخت ( سالنی یا آسفالتی ) :

جارو های نرم و سالنی برای محیط هایی مثل سالن های عروسی و مکان هایی که کف ان از سرامیک و کاشی و… باشد مناسب است و برعکس ان جارو های اسفالتی برای مکان هایی که کف ان زبر و خشن می باشد مناسب است . ابعاد مناسب و پر فروش جارو های نرم وسخت 40 سانت می باشد.

جارو های دستی :

این جارو ها به طور دستی می باشد که دسته ان کوتاه می باشد و برای مکان های بسیار کوچک مناسب است .

فروش عمده جارو دستی

فروش عمده جارو خاک انداز دستی

جارو های استخری :

از نام ان مشخص می باشد و این جارو دارای دو سایز پر فروش و استاندارد 30 سانت و 40 سانت می باشد .

و جارو کارواش :

جارو کارواش ها دارای سه سایز سوپر و متوسط و کوچک می باشد . این جارو کارواش می تواند در بسته بندی کارتنی و جعبه ایی باشد و یا بسته بندی تعداد بالا و کارتنی باشد .

فروش و صادرات جارو

یکی از محصولاتی هستند که بسیار که صادرات در ان بسیار می باشد و فروش بالایی دارد .

صادرات انواع جارو ها در کشور های عراق و افغانستان و عمان و تاجیکستان و ترکیه و….. بسیار زیاد می باشد .

ولی پخش عمده صادرات جارو و پلاسکو به کشور عراق می باشد .

برخی از تولید کنندگان

 • کارخانه مهسان
 • کارخانه پاکسال
 • کارخانه گلچین
 • کارخانه وزین گوهر ایجاد
 • کاخانه مهتا
 • کارخانه ایران رعنا
 • و…..

جارو ها میتواند با دسته بلند و یا کوتاه باشد زیرا هرچه دسته های ان بلند تر باشد جارو کردن راحت تر می شود .

فروش عمده جارو

فروش عمده جارو خاک انداز

در کنار این جارو ها از دسته های فلزی و چوبی و پلاستیکی استفاده می شود که پر کاربرد ترین و پر فروش ترین نوع ان دسته فلزی 1.20 سانتی متر می باشد .

این جارو ها می تواند در کنار خاک انداز ها نیز باشد . که خاک انداز هم باید در ابعاد و ارتفاع مناسب با توجه به دسته جارو باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *