دسته‌بندی نشده

بررسی جامع راه اندازی یک فروشگاه پلاستیک فروشی تا در آمد

پلاستیک فروشی

شغل پلاستیک فروشی و درآمد پلاستیک فروشی باعث شده تا این شغل به عنوان یک شغل مناسب برای سرمایه گذاران خرد باشد، و متقاضیان زیادی داشته باشد.

تماس با ما: 09032505032

شاید شما هم در این سال ها منتظر بودید تا یک روزی از راه برسد و کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید . شاید یک روزی با دیدن یک فروشگاه پلاستیک فروشی به این فکر افتاده اید که چطور می توانید یک کسب و کار پلاستیک فروشی برای خودتان راه اندازی کنید و هزاران ایده و سوال در مورد کسب و کار های دیگر در این لحظه به ذهنتان می رسد که گاهی فکر کردید چقدر خوب می شد اگر تا الان اقدام کرده بودید و برای خودتان کار می کردید ، به هر حال اگر به فکر تغییر شغل افتاده اید و یا می خواهید شغل پلاستیک فروشی را برای خود انتخاب کنید ، این مقاله را ما شناخت و درک بیشتر شما از شغل پلاستیک فروشی نوشته ایم و راهنمای شما برای کسب و کار آینده تان خواهد بود.

در این مقاله ما سعی کرده ایم تا با توجه به تجربیات چندین ساله ی خود به عنوان یک شرکت معتبر پخش پلاستیک و داشتن ارتباط مستقیم با پلاسکو فروشی ها و فروشگاه پلاستیک فروشی های سطح کشور و همچنین کارخانه های تولید کننده پلاستیک، راه اندازی یک کسب و کار پلاسکو  و میزان درآمد پلاستیک فروشی ، سرمایه لازم برای مغازه پلاسکو فروشی ، تامین محصولات و چندین نکته دیگر را به صورت کلی بررسی نماییم .

و به بیشترین سوالاتی که از ما پرسیده می شود را پاسخ دهیم .

سوالات متداول

 • برای راه اندازی کسب و کار پلاستیک فروشی چقدر سرمایه نیاز است ؟
 • لیست اجناس مغازه پلاسکو فروشی شامل چه اجناسی می شود ؟
 • چه اسمی مناسب مغازه ی پلاستیک فروشی است ؟
 • دکوراسیون مغازه پلاستیک فروشی ام را چطور بچینم تا مشتریان بیشتری جذب کنم ؟
 • صنف پلاستیک فروشی و بازار پلاستیک فروشی ایران کجاست ؟
 • لیست کارخانه پلاستیک فروشی را از کجا تهیه کنیم ؟
 • از کجا می توانیم پلاستیک به صورت عمده خریداری نماییم ؟
 • درآمد پلاستیک فروشی چقدر است و سود پلاستیک فروشی به چه نکاتی بستگی دارد ؟
 • چطور میتوان در آمد شغل پلاستیک فروشی خود را افزایش دهم ؟

اگر یکی از این سوالات مطرح شده در بالا سوال شما هم هست، پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید .

چرا پلاسکو فروشی  راه اندازی کنیم ؟

محصولات پلاستیکی مدت زیادی است که در خانه ها و آشپزخانه های ما ایرانی ها جا خوش کرده اند و با توجه به قیمت مناسب آن از جمله کاربردی ترین محصولات می باشند .

از طرفی تقاضا برای خرید محصولات پلاستیکی بیشتر از قبل شده است و همین موضوع مسبب این شده تا افراد به فکر شغلپلاسکو فروشی باشند.

تنوع بالای محصولات این شغل را تخصصی تر کرده  و با داشتن مهارت و پیدا کردن تامین کننده مناسب می توان در آمد خوبی از فعالیت در این حوزه به دست آورد .

همچنین تنوع و رنگبندی های زیاد این اجناس به بیش از 5000 قلم کالا میرسه که مشتریان به دنبال آن با ورود به دنیای پلاسکو و فروشگاه پلاستیک فروشی اقدام به خرید دیگر کالاهای پلاستیکی اساسی خود می کنند.

در آمد ماهیانه شغل پلاستیک فروشی در تهران به طور میانگین به 20 تا 30 میلیون تومن در ماه می رسه که البته با توجه به بزرگی فروشگاه و تنوع کالاها و تعداد مشتریان این رقم به بالای 50 میلیون تومن در ماه هم می تواند افزایش پیدا کند .

در نهایت محدودیتی بابت فروش مغازه پلاسکو فروشی نمی توان در نظر گرفت و این سود مغازه پلاسکو فروشی رابطه ی مستقیمی با میزان سرمایه ی اولیه شما ، پیدا کردن تامین کننده مناسب ، موقعیت مکانی فروشگاه پلاسکو فروشی شما و میزان جلب مشتری توسط شما دارد.

این تفکر که یک مغازه پلاسکو فروشی و فروشگاه پلاستیک فروشی فقط مختص فروش محصولات پلاستیکی و ظروف پلاستیکی می باشد اشتباه است ، در حقیقت یک مغازه ی پلاسکو فروشی یک پایگاه بزرگ برای فروش بلورجات ، اجناس فلزی خانه و آشپزخانه ، ظروف یکبار مصرف و اسباب بازی ها نیز هست و قشر زیادی از مشتریان را در بر می گیرد .

همین امر باعث شده تا این کسب و کار با ویژگی هایی که دارد پتانسیل خوبی برای درآمد زایی باشد و شما بتوانید به سود های سر سام آوری در گذر زمان دست بیابید .

پلاسکو فروشی

پلاسکو فروشی

میزان سرمایه ی اولیه برای راه اندازی پلاسکو فروشی چقدر است ؟

سرمایه اولیه برای شغل پلاستیک فروشی در سال 1401 چیزی حدود 30 تا 50 میلیون تومان می باشد، اگر کم تر از این میزان سرمایه دارید و یا بیشتر تفاوتی نمی کند شما به هر حال می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید . شاید نیاز باشد کمی بیشتر پس انداز کنید و یا اینکه اگر سرمایه ی کافی را دارید صبر کنید و اطلاعات خود را افزایش دهید و با عجله بی جا سرمایه ی خود را بیهوده تلف نکنید .

 البته باید این را در نظر داشت که شما در چه شهری سکونت دارید و می خواهید مغازه ی پلاسکو فروشی خود را در کجای شهر افتتاح نمایید .

این رقم ، بسته به اینکه شما در شروع کار چقدر می توانید هزینه کنید متغیر است و اینکه شما میخواهید چه اجناسی را به فروش برسانید . آیا قصد راه اندازی مغازه ی حراجی پلاستیک و پلاستیک ارزان  را دارید و یا اینکه می خواهید در حوزه ی فروش پلاستیک لوکس فعالیت نمایید . این ها سوالاتی هستند که اگر بتوانید جواب آن را بدهید میتوانید میزان سرمایه اولیه را برآورد نمایید و میزان درآمد پلاستیک فروشی رابطه ی مستقیمی با میزان سرمایه اولیه شما خواهد داشت ، چرا که تنوع محصولات بیشتری داشته باشید و محصولات را به صورت عمده خریداری کنید ، قطعا سود پلاستیک فروشی شما نیز افزایش پیدا خواهد نمود.

انتخاب مکان مناسب برای مغازه و فروشگاه پلاسکو

قبل از این که مغازه پلاسکو فروشی خود را افتتاح کنید و شغل پلاستیک فروشی را برای خود انتخاب کنید ،  لازم است تا تحقیقات فراوانی از مکانی که میخواهید کارتان را شروع کنید کسب کنید .

با در نظر داشتن چندین نکته که در ذیل اشاره شده است میتوانید تشخیص دهید، چه مکانی برای راه اندازی کسب و کار پلاسکو فروشی شما مناسب است .

 • محاسبه تخمینی سرانه جمعیت شهر
 • قرار گرفتن در محیط های پرتردد و رفت و آمد
 • در نظر گرفتن جای پارک خودرو برای مشتریان
 • قرار گرفتن نزدیک مجتمع های تجاری ، مرکز شهر
 • انتخاب مکانی که رقبا کمتر حضور دارند و در آنجا نیاز به یک پلاسکو فروشی بیشتر احساس می شود .

توصیه می‌شود مکان فروشگاه را در مناطق پرتردد و شلوغ مانند خیابان‌های اصلی، نزدیک مجتمع‌های تجاری، و وسط شهر انتخاب کنید. همچنین، اهمیت دارد که در نزدیکی شما فروشگاه مشابهی وجود نداشته باشد تا رقابت را کاهش دهید. اگر در محدوده شما فروشگاه مشابهی وجود دارد، می‌توانید با خلاقیت به عنوان یک مزیت رقابتی از اجناس مشترک استفاده کنید و با قیمت مناسب سعی کنید مشتریان را جلب کنید.

در انتخاب موقعیت، توجه به نقاط شلوغ بازار و تحلیل کشش راه‌اندازی یک پلاسکو فروشی بسیار حیاتی است. همچنین، مناطق پایین و متوسط شهر به عنوان مکان‌های مناسب‌تر برای راه‌اندازی فروشگاه شما مطرح می‌شوند. در این مناطق، احتمال موفقیت بیشتر است چرا که ممکن است مردم به دنبال خریدهای اقتصادی و عملکرد محصولات در این نوع فروشگاه‌ها باشند.

با توجه به تفاوت‌های نیازها و ترجیحات مشتریان در مناطق مختلف شهر، اهمیت دارد تا با تحلیل دقیق بازار، نیازهای مختلف را در نظر بگیرید و استراتژی‌های بازاریابی متناسب با آنها را اعمال کنید. در نهایت، توجه به عناصری مانند کیفیت محصولات، قیمت مناسب، و خدمات مشتریان نیز در افزایش موفقیت و درآمد پلاسکو فروشی شما اساسی است.

یک نام مناسب برای اسم مغازه پلاستیک فروشی

انتخاب نام مناسب برای مغازه و یا فروشگاهتان کار سختی نیست و شما می توانید هر اسم دلخواهی که مد نظرتان باشد برای کسب و کار خود انتخاب کنید ، اما لازمه ی انتخاب یک نام مناسب برای مغازه پلاسکو فروشی، داشتن چشم انداز و آینده نگری برای کسب و کارتان است .

شاید در ابتدا این مسئله مهم نباشد اما روزی خواهد رسید که کسب  و کارتان را توسعه داده اید و کم کم تبدیل به یک برند در حوزه ی کاری خودتان شده اید . اگر کسی قبلا این اسم را انتخاب کرده باشد و آن نام را ثبت کرده باشد چطور ؟ آیا شما آنقدر در کارتان مصمم هستید که مشتریان با دیدن این نام و برند شما را بخاطر آورند.

مطمئنا انتخاب یک اسم منحصر به فرد و خاص برای فروشگاهتان بیشتر از هر چیزی می تواند شما را به دنیای بیرون معرفی کند ، پس زمان بیشتری صرف اینکار کنید و قبل از اینکه تبلیغات خود را انجام دهید و تابلو سر درب فروشگاهتان را نصب کنید یک کاغذ و قلم بردارید و اسامی که به ذهنتان می رسد را یادداشت نمایید .

در انتخاب اسم برای فروشگاه پلاستیک فروشی خود باید از نامی استفاده کنید که تلفظ آن راحت باشد ، انتخاب یک اسم کوتاه باعث می شود مشتریان راحت تر شما را به خاطر آورند .

از انتخاب نام های طولانی صرف نظر کنید و سعی کنید کسب و کارتان را با یک نام کوتاه و منحصر به فرد معرفی کنید .

در کنار انتخاب اسم برای مغازه پلاسکو فروشی خود شعار های تبلیغاتی که به ذهنتان می رسد و شما را معرفی می کند نیز یادداشت نمایید، در آینده به آن احتیاج پیدا خواهید کرد .

چک لیست اجناس مغازه پلاسکو فروشی

 اجناس پلاستیک فروشی ها و پلاسکو فروشی ها به چندین دسته ی اصلی تقسیم بندی می شوند . اگر یک فروشگاه فروش پلاسکو را در نظر بگیرید این چک لیست می تواند دسته بندی های خیلی بیشتری را در بر بگیرد . و نه تنها شامل اجناس پلاستیکی شود بلکه فروش بلورجات ، اجناس فلزی ، ظروف ملامین ، فروش اسباب بازی ها و برخی محصولات هم رده را در بر بگیرد .

ولی در حالت کلی لیست اجناس مغازه پلاسکو فروشی به ترتیب زیر می باشد . که هر کدام نیز شامل تنوع فراوانی می باشند .

که بسته به اینکه شما چطور می خواهید دکوراسیون خود را ایجاد کنید می تواند متغیر باشد .

لیست اجناس پلاسکو خیلی طولانی است و خارج از حوصله ی این مقاله می باشد و در مقاله اجناس پلاستیکی و معرفی محصولات پلاستیکی می توانید درباره ی آن اطلاعات کافی کسب کنید .

 دکوراسیون مغازه پلاستیک فروشی

درآمد پلاستیک فروشی رابطه ی مستقیمی با چیدمان مناسب و دکوراسیون مغازه پلاسکو فروشی شما دارد ، قطعا یک دکوراسیون  جذاب بیش از هر چیز دیگری اعتماد مشتریان را به خود جلب می کند .  این مسئله را در خاطر داشته باشید که هر چند شما بهترین اجناس و با کیفیت ترین محصولات پلاسکو را در فروشگاهتان داشته باشید، اما بدون داشتن یک چیدمان مناسب و دکوراسیون جذاب و دوست داشتنی نمی توانید اعتماد مشتریان را به خود جلب کنید . پس همین امروز دست به کار شوید و به جست و جوی یک ایده از رقبا بپردازید ، بیشتر تحقیق کنید به بازار پلاستیک رفته و آنجا را از نزدیک رصد کنید . مطمئنا ایده های جذابی به ذهنتان خواهد رسید و همچنین این کار باعث می شود اشتباهات دیگران را در شغل پلاستیک فروشی خود تکرار نکنید و یک دکوراسیون ویژه و جذاب برای کسب و کارتان راه اندازی نمایید .

قبل از ایجاد دکوراسیون مغازه پلاستیک فروشی ، یک کاغذ و قلم بردارید ، تعداد اجناسی که قرار است در آن قرار دهید را یادداشت کنید .

دسته بندی محصولات پلاسکو خود را مشخص کنید و هر کدام را در جایگاه مناسب قرار دهید .

محصولات پرفروش و ارزان قیمت تر را با لیبل های رنگی قیمت آن محصول برچسب گذاری کنید و آن ها را نزدیک ورودی فروشگاهتان قرار دهید،  مطمئن شوید که نگاه مشتریان در اولین ورود به مغازه پلاسکو فروشی تان جذب این اجناس می شود .

با انجام این کار شما شانس بیشتری دارید که توجه مشتریان را به محصولات خود جلب نمایید.

همچنین اگر می خواهید در حوزه ی فروش کالاهای پلاستیکی لوکس فعالیت کنید این مورد میتواند با قرار دادن محصولات زیبا و لوکس و محصولات کاربردی خانه و آشپزخانه صورت بگیرد.

مغازه پلاستیک فروشی چقدر سود دارد؟

میزان سود و درآمد مغازه پلاستیک فروشی بستگی به فاکتورهای متعددی دارد. عواملی از قبیل تنوع محصولات موجود در فروشگاه، قیمت فروش محصولات، رضایت مشتریان، و موقعیت جغرافیایی فروشگاه از جمله موارد مهمی هستند که تأثیر زیادی در سودآوری و درآمد مغازه دارند. در کل، میزان سود پلاستیک فروشی معمولاً در حدود 25% تا 35% از فروش کل است، اما این مقدار می‌تواند بسته به نوع محصولات و شرایط فروشگاه، بیشتر یا کمتر نیز شود. به علاوه، درآمد ماهیانه این نوع فروشگاه‌ها معمولاً در حدود 5 تا 30 میلیون تومان در ماه است. بنابراین، با توجه به این اطلاعات، پلاستیک فروشی‌ها را می‌توان جزو کسب و کارهای پر درآمد در نظر گرفت.

صنف پلاستیک فروشی  و بازار پلاستیک فروشی تهران کجاست ؟

یک کسب و کار خوب برای موفقیت نیاز به تقاضای بالا از سوی مردم دارد . یکی از اصنافی که به  این مهم توانسته  دست بیاید صنف پلاستیک فروشی است .

با توجه به این که محصولات پلاستیکی نقش پر رنگی در زندگی روز مره پیدا کرده است، احساس نیاز جامعه به مغازه های پلاسکو فروشی و پلاستیک فروشی بیش از بیش شده و صنف پلاستیک فروشی شکل گرفته است .

بازار پلاستیک تهران در سه نقطه ی اصلی تهران واقع شده است .

خاوران ، خاور شهر

شوش و مولوی

تهرانپارس

البته برای تامین محصولات پلاستیکی خود شما نیازی برای خرید از این بازارها ندارید و میتوانید به صورت مستقیم محصولات پلاستیکی مورد نیاز خود را از شرکت های پخش عمده پلاستیک خریداری نمایید .

خرید عمده پلاستیک

خرید عمده پلاستیک از کارخانه

خرید مستقیم از کارخانه پلاستیک یا پخش پلاستیک ؟

خرید ارزان تر محصولات پلاستیکی همیشه یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کار پلاستیک فروشی و پلاسکو فروشی می باشد . شاید شما هم اینطور فکر کنید که خرید عمده پلاستیک از مستقیم ار کارخانه تولید کننده پلاستیک به مراتب می تواند قیمت تمام شده ی کالای خریداری شده را برای شما کاهش دهد.

هر چند این طرز فکر می تواند در مواردی درست باشد اما با توجه به تنوع بالای اقلام پلاسکو فروشی ها ، خرید عمده  پلاستیک از کارخانه  می تواند به امری دشوار بدل شود ، در این صورت شما باید با بیش از 100 کارخانه در ارتباط باشید و برای هر کالا سفارشی جداگانه ثبت نمایید .

از طرفی بیشتر کارخانه های تولید اجناس پلاستیکی ، محصولات خود را در تیراژ های بالا تولید می کنند و سفارشات کمتر از 20 میلیون تومان را پشتیبانی نمی کنند. همچنین اولین خرید از کارخانه پروسه ی زمان بری دارد تا آن شرکت استعلام فروشگاه شما را داشته باشد،  درگیر یک پروسه ی اداری خواهید شد  و زمان زیادی را برای انجام این کار باید سپری کنید .

به همین دلیل خرید اجناس پلاسکو از پخش پلاستیک منطقی تر به نظر می رسد و شما می توانید لیست کاملی از محصولات پلاسکو را از پخش پلاستیک خریداری نمایید.

تولید کنندگان پلاستیک به این دلیل که محصولات خود را از طریق شرکت های پخش پلاستیک در بازار عرضه می کنند تخفیف های خاصی برای این شرکت ها در نظر می گیرند . به همین دلیل خرید مستقیم از کارخانه ی پلاستیک توجیه ندارد .

البته یکی دیگر از مزیت های خرید عمده پلاسکو از پخش پلاستیک قیمت آن می باشد .

با کمی جست و جو و استعلام قیمت از شرکت های مختلف می توانید یک شرکت پخش عمده پلاستیک را پیدا کنید که اجناس پلاسکو را به قیمت کارخانه و در بعضی موارد زیر قیمت کارخانه تولید کننده پخش و عرضه می کند .

افزایش در آمد شغل پلاستیک فروشی

برای یک کسب و کار چیزی مهمتر از فروش زیاد و حاشیه سود مناسب نیست ، کسب و کاری ارزشمند است که در همه فصول سال گردش مالی خوبی داشته باشد .

راه های زیادی برای افزایش در آمد مغازه ی پلاسکو فروشی می باشد ، در واقع نکات زیر برای تمام کسب و کار ها صدق می کند و تنها مختص پلاسکو فروشی نمی باشد .

داشتن صبر و پشتکار

صبر تنها لازمه ی موفقیت در هر کسب و کاری می باشد ، اگر نگاهی به برند های موفق داشته باشید، مجموعه ای از شکست های متوالی ، صبر و تلاش مداوم را می بینید که آن ها را به جایگاه امروزی شان رسانده است ، شما هم در شغل پلاستیک فروشی باید صبر زیادی داشته باشید.

مشتری مداری

 داشتن مشتریان برای هر شغلی از جمله شغل پلاستیک فروشی ، اولین و آخرین هدف می باشد ، فراموش نکنید اگر مشتریان نباشند شما هم درآمدی نخواهید داشت ، پس با این نگاه به مشتریان خود، مطمئن باشید که رضایت مشتریان را در الویت کار خود قرار دهید.

تامین محصولات از بزرگترین مرکز پخش پلاسکو

 امروز با وجود اینترنت و دسترسی به دنیایی از اطلاعات دیگر بهانه ای برای یافتن بهترین مرکز پلاستیک فروشی عمده نخواهید داشت ، مطمئن باشید با کمی تحقیق و جست و جو چه به کمک اینترنت و آگهی های ثبت شده در آن و چه به صورت حضوری می توانید اطلاعات زیادی از قیمت محصولات پلاستیکی بدست آورید ، همچنین ما در مقاله ی لیست کارخانه های تولید کننده ظروف پلاستیکی آشپزخانه را به صورت یکجا به همراه آدرس و شماره تماس قرار داده ایم .

منظور از محصول مناسب داشتن کیفیت بالا و قیمت ارزان تر می باشد . سعی کنید محصولات با کیفیتی در فروشگاهتان ارائه دهید ، خودتان را جای مشتری قرار دهید فکر کنید این محصول چه ارزشی می تواند برای مشتری داشته باشد ، از طرفی به دنبال ارزان ترین قیمت ممکن باشید چرا که قیمت ارزان تر می تواند به شما کمک کند تا حاشیه سود فروش پلاسکو فروشی خود را افزایش دهید .

تخفیف های ویژه به مناسبت های  مختلف

به تقویم نگاهی بیاندازید و مناسبت های مختلف را در دفترچه تان یادداشت نمایید . مشتریان در این تاریخ ها اشتیاق بیشتری برای خرید دارند و چون این مناسبت ها اکثرا در کشور ایران تعطیل می باشد ، مردم وقت بیشتری را برای گشت و گذار و خرید دارند .

این روز ها بهترین فرصت برای جذب مشتریان جدید و فروش بیشتر برای شما می باشد .

برای برخی از محصولات پلاسکو فروشی خود تخفیف قرار دهید ، مطمئن باشید این کار برای شما مشتریان بیشتری جذب می کند و در کنار آن محصولات دیگر شما دیده شده و امکان خرید توسط مشتریان شما را افزایش می دهد .

فروش پلاستیک از طریق اینترنت

سال ها پیش کسب و کاری موفق بود که سابقه ی بیشتری در بازار داشته باشد ، در مورد شغل پلاستیک فروشی  و مغازه پلاسکو فروشی نیز همینطور ، اما با گذشت زمان و گسترش ارتباطات از طریق اینترنت و زیر ساخت های لازم و فرهنگ خرید اینترنتی ، امروزه بیش از 50 درصد خرید مشتریان از طریق اینترنت انجام می شود .

و شما می توانید افزایش درآمد پلاسکو فروشی خود را با کمک اینترنت چندین برابر کنید .

پیشنهاد می کنیم ، مقاله ی پلاستیک فروشی آنلاین را مطالعه نمایید . در این مقاله به صورت کامل در مورد افزایش در امد پلاستیک فروشی اینترنتی به صورت مفصل توضیح داده شده است .

فروش عمده پلاستیک فروشی

پلاسکو فروشی و پلاستیک فروشی

جمع بندی پایانی بررسی جامع کسب و کار پلاستیک فروشی

به شغل پلاستیک فروشی به اصطلاح پلاسکو فروشی  میگویند.

یکسری از لوازم و وسایل پلاستیکی هستند که نمیتوان آن ها را در یک محل بازار یا مغازه منحصر به فرد پیدا کرد ، به طور مثال برای خرید لباس و پوشاک یا اغذیه میتوان به سرعت مکان و فروشگاه مورد نیاز را یافت نیاز به گشت و گذار بی مورد نیست اما یک سری لوازم و ظروف پلاستیکی ارزان قیمت هستند که بیشمار بار در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گیرند و نیاز آن ها در خانه ی ما احساس می شود ،  اما برای تهیه آن ها گاها با مشکلاتی مواجه میگردیم.

کار یک پلاسکو در واقع رفع این مشکل است ، در یک مغازه ی پلاسکو می توان کلیه ظروف پلاستیکی ،  اجناس فلزی ، ظروف بلور، ظروف ملامین و اسباب بازی ها را پیدا کرد.

 در واقع یک پلاسکو فروشی همان مکانی است که می توان لوازمی که در هیچ کجا پیدا نمیشود را یافت.

اجناس پلاستیک فروشی

مغازه های پلاسکو دارای انواع لوازم آشپزخانه، باغبانی،لوازم نظافتی شامل تی آب جمع کن و انواع تی شست و شو و… میباشند . شاید برای خرید یک عدد مگش کش پلاستیکی نتوان به یک مغازه مشخصی مراجع کرد اما با رجوع به پلاسکو فروشی ها میتوان انواع و اقسام آن را یافت.

اجناس مغازه پلاسکو فروشی از خرید یک سوزن  تا خرید سرویس پلاستیک عروس را در بر می گیرد .

به قول قدیمی ها از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در یک پلاسکو فروشی قابل یافتن است .

پس یکی از اولین دلایل راه اندازی یک پلاسکو دایره وسیع اجناسی است که میتوان در آن به فروش رساند و شما میتوانید شیشه ها ، بطری ها ، گلدان های پلاستیکی ، وسایل نظافت و شست و شو را از پلاسکو فروشی ها تهیه نمایید .

شاید خنده دار است  اما هرچیزی که جای دیگر پیدا کردنش سخت و طاقت فرسا است را میتوان در پلاسکو فروشی ها یافت.

تقاضای بالای خرید

بعضی از نیاز ها هستند که برای مواقع خاص نیستند و به صورت همیشگی در زندگی روزمره انسان ایجاد می گردند از این رو باید برای رفع این نیاز ها چاره ای اندیشید ، نیاز هایی که بدون رفع آن ها عملا زندگی غیر ممکن می گردد.

از دلایل دیگر  متقاضیان شغل پلاستیک فروشی ، تقاضای همیشگی مشتریان آن است ، زمانی که تقاضا همیگشی باشد شما برای هر روز کسب و کارتان برنامه فروش خواهید داشت ، به قول کسبه بازار شما همیشه رونق خواهد داشت و مراجعه کننده ها همیشگی هستند .

شاید بیشتر اصناف در شب عید بازار خوبی را تجربه کنند که البته این برای پلاسکو فروشی ها هم صدق میکند اما یک پلاسکو فروشی فقط شب عید را نخواهد داشت و در طول کل سال این تجربه شیرین را پشت سر می گذارد.

ثابت قدم بودن و تداوم در فروش، خود یکی از اساسی ترین ویژگی های شغل پلاستیک فروشی می باشد .

زمانی که تقاضا و فروش زیاد باشد مطمئنا سود خوبی هم عاید صاحب کسب و کار می گردد پس دلیل دیگر راه اندازی پلاسکو سود خوب و همیشگی است .

عدم نگرانی برای خراب شدن محصولات

در مغازه پلاسکو فروشی  اجناس تاریخ انقضا مانند مواد خوارکی ندارند و شما نگران خراب شدن یا سر رسیدن تاریخ انقضا نخواهید بود ، این امکان باعث آرامش خاطر بیشتری برای صاحب پلاسکو فروشی می گردد و با خیالی آسوده به اداره فروشگاه پلاستیک فروشی خود مشغول می شود .

همانطور که گفته شد نبود تاریخ انقضا اجناس دلیلی دیگر بر راه اندازی یک کسب و کار پلاسکو است .

فروش در تمام فصول سال

در خیلی از اصناف نسبت به تغییر فصل و سال مدل و طراحی اجناس تغییر می کند برای اجناس پلاسکو این مسئله بسیار کمتر است و به طور معمول اجناس پلاسکو دچار تغییرات زیادی در شکل و رنگ نمی گردند این خود یکی از دلایل مهم برای راه اندازی کسب و کار پلاسکو فروشی است .

فروشنده پلاسکو نگران تغییر مد نیست ، بیشتر لوازم داخل یک فروشگاه پلاسکو وسایل کاربردی هستند که از گذشته تا کنون با کمترین تغییرات هنوز نیاز های ما را بر طرف میکنند .

پلاستیک فروشی عمده

پلاستیک فروشی و پلاسکو فروشی عمده

دلیل پیشنهاد راه اندازی مغازه پلاسکو فروشی

خوشبختانه در کشور عزیزمان ایران تولیدات لوازم پلاسکو پیشرفت خوبی داشته و نه تنها نیاز کشور برطرف شده بلکه صادرات آن نیز به رقم قابل توجهی رسیده است .

برای راه اندازی یک پلاسکو شما با تعداد زیادی از شرکت های تولید کننده آن مثل کارخانه تولید و پخش پلاستیک ایران رعنا مواجه هستید ، این تعداد تولید کننده باعث ایجاد یک فضای رقابتی خوب در کیفیت و طراحی محصولات گردیده که البته برای مثال شرکت ایران رعنا جز یکی از صد ها شرکت فعال در این حوزه می باشد.

پس دلیل دیگر راه اندازی پلاسکو فروشی دسترسی به اجناس به شکلی راحت می باشد که باعث گردیده برای فراهم کردن اجناس کمترین زحمت بر دوش فروشنده باشد.

شما برای راه اندازی یک کسب و کار نیاز به دلایلی دارید و ما به شما پلاسکو فروشی را پیشنهاد میدهیم که مهمترین دلایل آن به شرح زیر است

 • دایره وسیعی از اجناس مختلف که میتوان در فروشگاه به فروش رساند
 • تقاضای همیشگی اجناس توسط مشتریان در طول سال
 • فروش زیاد با توجه به تنوع اجناس و در نتیجه سود بیشتر
 • نبود تاریخ انقضا در اجناس فروشگاه
 • تغییرات کمتر نسبت به دیگر اصناف در طراحی و شکل اجناس
 • دسترسی راحت به دایره ی وسیعی از شرکت های پخش پلاستیک

پیشنهاد ما

 • مطالب بیان شده در مقاله بالا به صورت کلی از ایده تا اجرای کسب وکار پلاسکو فروشی و بررسی شغل پلاستیک فروشی را در بر می گیرد. مطمئنا موارد زیادی در این حوزه قابل بحث است که خارج از حوصله این مقاله می باشد .
 • برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در خصوص انتخاب شغل پلاستیک فروشی ، درآمد پلاستیک فروشی ، سرمایه لازم برای مغازه پلاستیک فروشی و سوالات دیگر خود ،  می توانید با ما تماس بگیرید و یا از صفحه ی تماس با ما درخواست خود را ثبت نمایید .
 • مجموعه پخش پلاستیک ایران رعنا بیش از دو دهه در حوزه ی پخش پلاستیک فعالیت دارد و به عنوان یک کارخانه پلاستیک فروشی معتبر فعالیت می نماید. و نماینده ی رسمی تولید کنندگان برتر پلاستیک از جمله هوم کت ، اشکان پلاستیک ، ناصر پلاستیک، لیمون ، کارن پلاستیک ، بازن ، اطلس و صد ها تولید کننده کوچک و بزرگ در سراسر کشور می باشد و محصولات این شرکت ها را زیر قیمت کارخانه به سراسر کشور ارسال می نماید .
 • اگر شما هم در حوزه فروش پلاستیک فعالیت دارید و یا ایده ی راه اندازی یک مغازه پلاسکو فروشی را دارید همین جا در قسممت نظرات تجربیات خود را بیان کنید . به تمام سوالات شما در اسرع وقت پاسخ خواهیم داد .

 

40 دیدگاه در “بررسی جامع راه اندازی یک فروشگاه پلاستیک فروشی تا در آمد

 1. مسعود گفت:

  سلام. من میخام یک مغازه پلاسکو فروشی رو راه اندازی کنم. به نظر شما با 300 میلیون سرمایه میتونم این کار رو شروع کنم طوری که درآمد متوسطی در شروع کارم داشته باشم؟ و اینکه آدرس و پیج شما چیه واسه دیدن قیمت ها و تنوع کاراتون

  1. نوید قربانی گفت:

   سلام
   با شماره 09196445021 تماس بگیرین

  2. تندیس گفت:

   سلام راه انداختید

 2. دلیر اخوان گفت:

  سلام می خام ارزان سرا راه اندازی کنم مغازه ملکی خودم می باشد
  فقط ارزانی می خام
  لطفا راهنمایی کنید ممنون
  مغازه دو دهنه وبزرگ است
  موبایلم09189764424

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام خیلی ممنون از نظر شما
   به زودی همکاران ما با شما تماس میگیرند

 3. مهدی پیری گفت:

  سلام با دویست میلیون ارزان سرا مناسب تر است یا لوکس فروشی
  مغازه در محل است تغریبا پر جمعیت اما قشر متوسط و پایین تر ساکن هستند

 4. mamadreza گفت:

  سلام
  دوستان کیفیتش نسبت به قیمتش خوبه به نظرم ارزش خرید داره

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام خیلی ممنون از نظر شما

 5. آرش آرمانی گفت:

  سلام من میخوام یک مغازه محصولات پلاستیکی راه انداری کنم اگر از شما خرید کنم چند درصد تخفیف میدید چون زیاد میخوام خرید کنم

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام لطفا تماس حاصل فرمایید تا با شرایط و درصد تخفیف آگاه شوید

 6. یار قدیمی گفت:

  سلام من میخوام الان ازتون خرید کنم اما قیمت نخوره که

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام
   جهت استعلام قیمت میتوانید تماس حاصل فرمایید یا اینکه در صفحه اصلی سایت PDF لیست قیمت دانلود فرمایید
   پیشنهاد میشود تماس حاصل فرمایید تا ما بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم

 7. hapy mod گفت:

  یک سوال داشتم
  من تازه میخوام تازه پخش پلاستیک فروشیمو راه اندازی کنم میخواستم ببنم اگر امکانش هست از هر محصولتون یک کارتون بخرم، ببنم اگه فروش داشت زیادش کنم

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام
   با شماره های داخل وب سایت در ارتباط باشید

 8. aliyar گفت:

  چنتا سوال داشتم راجب به محصولاتتون امکانش هست با من تماس بگیرید

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام
   جناب شمارتون داخل سایت نزاشتید که بخوایم باهاتون تماس بگیریم

   شما میتوانید با شماره های داخل سایت در ارتباط باشید

 9. آتنا جعفری گفت:

  این محصولات پلاستیکیتون واقعاً با کیفیتن؟

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام خیلی ممنون بابت این سوالات
   بله در شرکت ما اولویتمون کیفیت است. جهت اطمینان از خرید محصول با کیفیت از شرکت ما شما میتوانید به صورت حضوری در کارخانه ما حاضر شوید و محصولات را مشاهده کنید و با خیال راحت اقدام به خرید کنید

 10. مریم خوشبخت گفت:

  می‌شه خرید عمده ازتون کرد با تخفیف؟

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   حتماً، خرید عمده توی لیست مونه! بیشتر اطلاعات رو میتونید از همکاران ما دریافت کنید.
   شرکت ما برای افرادی تازه برای خود مغازه اجاره کردن و میخوان محصولات پلاستیکی از ما تهیه کنند تخفیف ویژه ای براشون در نظر گرفتیم

 11. مهرزاد رضایی گفت:

  سلام محصولاتتون قابلیت بازیافت دارن؟

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام
   بله

 12. امیرحسین احمدی گفت:

  میشه آنلاین سفارش داد؟

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام خیلی ممنون که این سوال پرسیدید
   در حال حاضر هنوز سیستم پرداخت آنلاین داخل وب سایت فعال نشده است
   شما میتوایند با همکاران ما در ارتباط باشد و بعد از خرید از ما شما در هر شهری در ایران باشید میتوانیم محصولات را برای شما در ارسال کنیم

 13. سارا محمدی گفت:

  سلام تحویل محصولات رو به موقع انجام می‌دید یا بدقولی میکنید

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام دوست خوب! بله، تحویل به موقع برامون اهمیت داره. می‌خوایم همیشه محصولات رو به زمان تعیین شده بهتون برسونیم تا مشکلی پیش نیاد.
   در ضمن شما میتوانید شمارتون داخل وب سایت وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس حاصل فرمایند

 14. پیمان نوروزی گفت:

  چند نوع محصول دارید؟

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   خیلی ممنون از پرسش خوبت. لیست محصولات مون خیلی طولانیه، از جمله ظروف، سبد، و موارد دیگه. دقیقاً دنبال چی می‌گردی؟
   شما میتوانید با شماره های داخل وب سایت در ارتباط باشید

 15. مهاجرت گفت:

  چطور می تونم با کارشناساتون در تماس باشم

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام و درود فراوان وقت بخیر
   شما می توانید از طریق شماره های داخل وب سایت با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید یا اینکه می توانید داخل واتساپ، روبیکا یا تلگرام پیام بدهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند
   شماره های واحد فروش و مشاوره:
   09121018589
   09101018589
   09905311424

 16. امیر گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من یه کار فصلی دارم که میخوام بزارمش کنار و وارد این شغل بشم اما هیچ اطلاعاتی نسبت به این شغل ندارم و حتی خیلی از اجناس رو نمیشناسم شما میتونید به طور جامع راهنمایی کنید؟

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام جناب جعفری نیا
   با شماره 09101018589 تماس بگیرید جهت مشاوره
   به شما کامل توضیح میدهند چه سرمایه ای نیاز دارید، چه محصولاتی برای مغازه شما مناسب است و …

 17. مهدی عاشری گفت:

  درود، وقت بخیر
  من ی غرفه 12 متری تو ی بازارچه در کرج دارم که جای پر تردد و شلوغه می خوام پلاسکو و خرده وسایل مصرفی آشپزخانه بریزم. لطفاً راهنمایی کنید که حدودا چقدر سرمایه برای شروع نیاز دارم.
  سپاس فراوان

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام و عرض ادب

   با شماره های داخل سایت تماس بگیرید
   کاملا راهنماییتون میکنن

 18. farhad farhadi گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده فروشگاه لوازم خانگی دارم و میخوام بیام تهران بنظر شما کدوم منطقه خوبه برای اجاره فروشگاه

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   سلام و درود خدمت شما بزرگوار
   بهتره مناطقی را انتخاب کنید که بورس پلاستیک باشند
   یک مقاله درمورد “بازار های پلاستیک شهر تهران” تولید کردیم پیشنهاد میکنیم این مقاله مطالعه فرمایید
   شرکت ما می تواند صفر تا صد مغازه شما تجویز کند، از قفسه بندی مغازه تا تامین محصولات پر فروش بازار
   بزرگوار شما میتونید با شماره 09905311424 تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری دریافت کنید

 19. نورمحمدی گفت:

  سلام. خدا قوت برای یه کسب کار پخش کننده و یه مغازه با کمترین سرمایه چه راه کاری شما پیشنهاد میدین تا شروع کنیم . و حداقل سرمایه گذاری برای ی پخش عمده معمولی و متوسط چقدر لازمه هستش

  1. محمد رضا صالحی گفت:

   درود بر شما بزرگوار
   به خیلی از دلایل از جمله مکان فروشگاه، متراژ فروشگاه، نوع محصولاتی که میخواین تهیه کنید و … بستگی داره لطفا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا کامل شما رو راهنمایی کنن

 20. نورمحمدی گفت:

  سلام. خدا قوت ممنون میشم راهنمای و راه پیشنهاد برام بدین بنده پخش پلاسکو راه اندازی کنم . و سرمای زیادم ندارم چطور میتونم شروع کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *